Anglis | Katilaitis

Anglis

Jūs esate čia

Anglis

Prekiaujame  plauta ir sijota gabalinę Kuzbaso akmens anglimi. Populiariausios Lietuvoje D markės akmens anglies 10-25 mm ir 40-70 mm frakcijos. Ši anglis pasižymi puikiomis degimo savybėmis, lengvai užsidega, tinka daugumai katilų. Akmens anglies išskiriama šiluma (kaloringumas) viršija 6000 kcal/kg. Tuo tarpu medžio granulių tik ~4000 kcal/kg. Taigi iš to paties kiekio akmens anglies granulių gaunama net 50% daugiau šilumos nei iš medžio granulių.

Ši išgauta akmens anglis yra plaunama ir sijojama. Anglis lengvesnė nei gruntas, smėlis, akmenys, todėl plaunant atskiriamos šios priemaišos, o sijojant anglis tik suskirstoma pagal stambumą. Ji pilnai sudega, katile nelieka uolienos likučių, kurių neplautoje anglyje gali būti iki 25%. Plauta anglis ne tik išskiria daugiau šilumos, bet ir geriau dega, žymiai rečiau reikia valyti katilą.

Tinka visiems kieto kuro katilams ir granuliniams katilams, skirtiems kūrenti anglies granulėmis. Esame tiesioginiai Carbotek SIA atstovai Lietuvoje

Akmens anglis CARBOTEK D fasuota (1pok/25kg).

Išsamiai

Apie UAB "KATILAITIS"

UAB „Katilaitis“ yra gamintojų asociacijos TIS GROUP atstovas Pabaltijyje. Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje.

SUSISIEKITE SU MUMIS