Apie mus | Katilaitis

Apie mus

Jūs esate čia

Apie mus

 

UAB „Katilaitis“ yra gamintojų asociacijos  TIS GROUP atstovas Pabaltijyje.

Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro, granuliniais katilais, katilais viryklėmis, pirties krosnelėmis.

TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje.

TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus.

Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro:

daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW.

Mūsų tikslas yra padėti išsirinkti tinkamiausią  produktą šildymo ir automatikos srityse. Mūsų misija yra teikti aukštųjų technologijų sprendimus šildymo sistemose. Mūsų darbo strategija - tai nuolatinis šildymo įrangos tobulinimas, siūlant išsamius sprendimus centriniam šildymui. Mūsų siūlomi produktai išsiskiria aukšta kokybe, patikimumu, patogiu aptarnavimu, ilgaamžiškumu. Siekdami patenkinti mūsų klientų lūkesčius, atsižvelgdami į Jų poreikius ir pageidavimus nuolat plečiame siūlomų produktų asortimentą.

Visi siūlomi produktai – sertifikuoti, išlaikę visus stiprumo, efektyvumo ir ekologiškumo bandymo etapus. Atitinka aukščiausius Europos kokybės standartus.

Įsigydami mūsų katilus apsirūpinsite absoliučia šiluma be šalutinio poveikio!

 


Apie UAB "KATILAITIS"

UAB „Katilaitis“ yra gamintojų asociacijos TIS GROUP atstovas Pabaltijyje. Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje.

SUSISIEKITE SU MUMIS