Apie mus | Katilaitis

Meist

Sa oled siin

Apie mus

 

UAB „Katilaitis“ yra gamintojų asociacijos  TIS GROUP atstovas Pabaltijyje.

Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė.

TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje.

TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus. Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW. Galime pasiūlyti įvairių didžių ir modelių akumuliacines talpas, boilerius. Kiekvieno namo neatsiejama dalis yra dūmtakis (kaminas). Mes taip pat galime pasiūlyti atskiras dūmtakio (kamino) dalis, arba visą dūmtakį (kaminą), pagamintą iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Sekdami naujausiomis Europos technologijomis kuriame kokybiškas šildymo sistemas, kurios garantuos jaukią aplinką Jūsų namuose. Perkant modernią šildymo sistemą, jūs galėsite reguliuoti oro ir vandens temperatūrą patalpoje, ekonomiškai naudoti energiją, kurą.

Mūsų tikslas yra padėti išsirinkti tinkamiausią  produktą šildymo ir automatikos srityse. Mūsų misija yra teikti aukštųjų technologijų sprendimus šildymo sistemose. Mūsų darbo strategija - tai nuolatinis šildymo įrangos tobulinimas, siūlant išsamius sprendimus centriniam šildymui. Mūsų siūlomi produktai išsiskiria aukšta kokybe, patikimumu, patogiu aptarnavimu, ilgaamžiškumu. Siekdami patenkinti mūsų klientų lūkesčius, atsižvelgdami į Jų poreikius ir pageidavimus nuolat plečiame siūlomų produktų asortimentą.

Visi siūlomi produktai – sertifikuoti, išlaikę visus stiprumo, efektyvumo ir ekologiškumo bandymo etapus. Atitinka aukščiausius Europos kokybės standartus.

Rūpindamiesi šildymu šiandien, rytoj galėsite džiaugtis šiluma ir komfortu namuose!

 


Apie UAB "KATILAITIS"

UAB „Katilaitis“ yra gamintojų asociacijos TIS GROUP atstovas Pabaltijyje. Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992.

SUSISIEKITE SU MUMIS