Anglis | Katilaitis

Anglis

You are here

Anglis

Prekiaujame  plauta ir sijota gabalinę Kuzbaso akmens anglimi. Populiariausios Lietuvoje D markės akmens anglies 10-25 mm ir 40-70 mm frakcijos. Ši anglis pasižymi puikiomis degimo savybėmis, lengvai užsidega, tinka daugumai katilų. Akmens anglies išskiriama šiluma (kaloringumas) viršija 6000 kcal/kg. Tuo tarpu medžio granulių tik ~4000 kcal/kg. Taigi iš to paties kiekio akmens anglies granulių gaunama net 50% daugiau šilumos nei iš medžio granulių.

Ši išgauta akmens anglis yra plaunama ir sijojama. Anglis lengvesnė nei gruntas, smėlis, akmenys, todėl plaunant atskiriamos šios priemaišos, o sijojant anglis tik suskirstoma pagal stambumą. Ji pilnai sudega, katile nelieka uolienos likučių, kurių neplautoje anglyje gali būti iki 25%. Plauta anglis ne tik išskiria daugiau šilumos, bet ir geriau dega, žymiai rečiau reikia valyti katilą.

Tinka visiems kieto kuro katilams ir granuliniams katilams, skirtiems kūrenti anglies granulėmis. Esame tiesioginiai Carbotek SIA atstovai Lietuvoje

Akmens anglis CARBOTEK D fasuota (1pok/25kg).

Details

About UAB "KATILAITIS"

UAB Katilaitis is Association TIS GROUP representative in the Baltic States.
It is a joint Lithuanian and foreign capital company.
TIS GROUP Manufacturers Association was founded in 1992 and today has its representatives in Russia, Ukraine, Belarus, Poland, Hungary and the Baltic States.
.

CONTACTS

  • Girulių str. 26A, Šiauliai, LT-78138, Lithuania
  • Phone: +370 62015353
  • Email: katilaitis@gmail.com