Montavimas | Katilaitis

Mounting

You are here


Mounting

BOILER CONNECTION

Šildymas yra vienas iš svarbiausių namų komfortą suteikiančių veiksnių. Teisingai pasirinkę šildymo sistemą - Jūs puikiai jausitės savo namuose ištisus metus, nepriklausomai nuo oro permainų ir temperatūros. Mes patarsime kaip įrengti, suprojektuoti ir sumontuoti visą šildymo sistemą. Patarsime dėl sistemos pasirinkimo, jos funkcionalumo, patikimumo bei aptarnavimo.

Nusprendus įsigyti centrinio šildymo kieto kuro ar granulinį katilą, kyla klausimas ar pasijungti jį patiems, ar kreiptis į specialistą. Įvertinus tai, kad ateityje nekiltų problemų ir katilas būtų saugus bei tvarkingas, geriausia kreiptis į profesionalų montuotoją. Mūsų įmonė rekomenduos patyrusius montuotojus kieto kuro ar granulinių katilų pajungimui, kurie  suteiks visiems atliktiems šildymo sistemos darbams garantiją ir pogarantinį aptarnavimą. 

KATILO PALEIDIMAS

Atlikus katilo montavimo darbus, katilas turi būti paleistas ir suderintas (mechanizuotiems, granuliniams katilams). Tai padaryti turi teisę tik gamintojo atestuotos įmonės arba gamintojo serviso tarnybos darbuotojai.

Prieš katilo paleidimą, turi būti atlikti šie darbai:

  • katilas turi būti teisingai prijungtas prie šildymo sistemos;
  • turi būti pajungtas dūmtraukis;
  • šildymo sistema kartu su katilu, turi būti užpildyta vandeniu, išbandyta hidrauliškai ir nuorinta.

Katilo paleidimo ir derinimo metu sukomutuojami katilo valdymo automatikos įrenginiai, vykdomas katilo pirminis užkūrimas ir nustatomi degimo ir automatikos paramentrai. Vykdomi kliento apmokymai, kurių metu informuojama kaip teisingai eksplotuoti katilą (kaip juo naudotis, keisti parametrus, valyti), užtikrinant įrenginio ilgaamžiškumą.

 

Katilo pajungimo darbai mokami. Registruotis:
Tel.: +37041455674, el. paštu: katilaitis@gmail.com
Katilo paleidimo darbai mokami. Registruotis:
Tel.: +37041455674, el. paštu: katilaitis@gmail.com

 

 

 

About UAB "KATILAITIS"

UAB Katilaitis is Association TIS GROUP representative in the Baltic States.
It is a joint Lithuanian and foreign capital company.
TIS GROUP Manufacturers Association was founded in 1992 and today has its representatives in Russia, Ukraine, Belarus, Poland, Hungary and the Baltic States.
.

CONTACTS

  • Girulių str. 26A, Šiauliai, LT-78138, Lithuania
  • Phone: +370 62015353
  • Email: katilaitis@gmail.com