Pirties krosnelės | Katilaitis

Pirties krosnelės

You are here

Pirties krosnelės

Tai universali buitinė pirties krosnis, skirta tiek garinei, tiek sausai pirčiai (saunai). Krosnis gaminama naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas.

Sumontavę papildomą talpą ir pajungę prie krosnies, kol įkais pirtis, turėsite maudimuisi reikiamą kiekį šilto vandens.

Buitinės pirties krosnelės korpusas suvirintas iš 4 mm plieno lakštų. Liepsnos labiausiai veikiamoms korpuso vietoms, yra naudojamas 6 mm plieno lakštas. Ketaus ardeliai užtikrina lygų ir intensyvų kuro degimą. Pakuros durelės metalinės su karščiui atsparios stiklo keramikos langu.

Oro padavimas į pakurą yra reguliuojamas durelėse įmontuota sklende. Pirties krosnelėje yra vandens šildymo kamera (kišenė), skirta šilto vandens paruošimui, kurią vamzdžiais iš kairės arba dešinės galima prijungti prie atviros vandens šildymo talpos.

Ant krosnies kaitinimo paviršiaus sudedamas didelis akmenų kiekį. Įkaitę akmenys pirtyje palaiko stabilią temperatūrą ir yra efektyvus garo generatorius. Norint krosnyje dar padidinti akmenų kiekį rekomenduojame krosnies kaminą apdėti akmenimis, o jų prilaikymui panaudoti metalinį tinklą. Greitą karšto oro cirkuliaciją pirtyje suteikia krosnyje esantis oro tarpas. 

Details

About UAB "KATILAITIS"

UAB Katilaitis is Association TIS GROUP representative in the Baltic States.
It is a joint Lithuanian and foreign capital company.
TIS GROUP Manufacturers Association was founded in 1992 and today has its representatives in Russia, Ukraine, Belarus, Poland, Hungary and the Baltic States.
.

CONTACTS

  • Girulių str. 26A, Šiauliai, LT-78138, Lithuania
  • Phone: +370 62015353
  • Email: katilaitis@gmail.com